Ekogościniec Pachotówko zaprasza

na prawdziwe, naturalne uroczystości rodzinne i okolicznościowe

Historia miejsca

czyli 100 lat Rodziny Pachota w Gzinie

Pachotówko to historia rodziny Pachota, która od 100 lat mieszka i jest związana z Gzinem, zapisała się także na kartach historii wsi – zwłaszcza dziadek Jan, wielki społecznik uhonorowany złotym krzyżem zasług. Pokoje noszą imiona członków naszej rodziny, a na ścianach wiszą zdjęcia rodzinne. Historię rodziny z pewnością poznasz z opowiadań, niech ten krótki wpis pozwoli wczuć się w klimat naszego domu.

Prowadzimy nasz gościniec z poszanowaniem natury i ekologii. Dokładamy staranności, aby kuchnia oferowana naszym gościom w całości pochodziła z naszych zbiorów i spiżarni. Oddajemy dla Państwa przyjemności miejsce szczególne, unikalne na mapie. Serdecznie zapraszamy do ekoGościńca Pachotówko.

Lokalizacja

czyli 100 lat Rodziny Pachota w Gzinie

Gzin położony jest na terenie Nadwiślańskich Parków Krajobrazowych, w województwie Kujawsko-Pomorskim. Gościniec otoczony 5 rezerwatami przyrody jest w centrum oazy zieleni w lecie, a następnie pięknej złotej jesieni. Położeni jesteśmy pomiędzy Bydgoszczą, Toruniem a Chełmnem – około 30 km do każdego z tych miast.

Partnerzy i organizacje do których należymy

Dbamy o wysoki standard i nasi Partnerzy to potwierdzają

Nagradzają nas

Ciężka praca, zaufanie naszych gości i coraz częściej zdobywamy cenne wyróżnienia.

Gwarancja zadowolenia

O naszej jakości świadczą certyfikaty ekologiczności

Ekogościniec Pachotówko to ekologiczne gospodarstwo rolne, które zajmuje się  uprawą  warzyw i zbóż. W zagrodzie hodujemy  gęś owsianą białą kołudzką. Certyfikat potwierdza naturalny zbiór roślin: burak ćwikłowy, dynia, gorczyca biała, marchew jadalna, mieszanka zbożowa, owies, trwałe użytki zielone, ziemniak.

Nasi goście mówią:

A Oni mają zawsze rację

Nie ma takiego drugiego miejsca na świecie! To co tu dają do jedzenia to jakieś cuda! Gospodarze są jak matka, ojciec, ciocia i babcia… Polecany to miejsce z całego serca! Dziękujemy!

Marek

Pobyt w Gościńcu był jednym z najmilszych w długiej podróży służbowej. Wyborna kuchnia i cisza doskonale wpłynęły na następny dzień. Serdecznie dziękuję.

Anna z Krakowa